רמת נגב - dvar
נווט למעלה
כניסה

שמוליק.jpg 

ראש המועצה - מר שמואל ריפמן  

  
אני מאמין כי זכותו של כל ילד במועצה האזורית רמת הנגב להשלים 12 שנות לימוד בהתאם ליכולתו ולפי צרכיו, בבחינת חנוך לנער על פי דרכו.
אני מאמין כי מערכת חינוך תרבות ופנאי איכותית יוזמת ומובילה היא בסיס קיומנו כאזרחים וכקהילה ברמת הנגב. מערכת חינוך ערכית יוזמת חדשנית ומכילה היא הבסיס שאנו מחויבים להעניק לכל ילד וילדה למען עתידם.
 
תפיסת החינוך שאנו מובילים ברמת הנגב מבוססת על מעגלי ערכים - בראשם כבוד האדם, זהות יהודית, ציונות, אהבת הארץ, התיישבות וקיימות.
מערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית שלנו שואפת להקנות לילדינו תחושת שייכות וזיקה לאזור, לעם למדינה ולמורשת, לטפח ערכי אחריות חברתית מעורבות וערבות, התנדבות ושוויון הזדמנויות, לעודד שמירה על ערכי הטבע והסביבה (קיימות) לקדם חדשנות יוזמה והישגיות, תוך הכלה של האחר וקידום סובלנות ודרך ארץ כלפי הזולת, ולפתח את הפוטנציאל האישי.  ערכים אלה מהווים את הבסיס מהם נגזרות סך פעילויות מעגלי החינוך המלוות את ילדי רמת הנגב מלידה ועד בגרות.
 
החזון הקהילתי ברמת הנגב מתבסס על מערכת חינוך אשר שואפת לשילוב בין צירי הערכיות להישגיות.
מערכת החינוך ברמת הנגב, מהטובות בישראל, נמצאת בתהליך מתמיד של בחינה ומיצוי כל האפשרויות של הגשמת החזון הלכה למעשה. אנו מאמינים כי מעשה החינוך אינו יכול להתקיים ללא קיום דיאלוג ושותפות אמיתית בין כלל הגורמים החברתיים החינוכיים והסביבתיים. ייחודה איכויותיה והישגיה של מערכת החינוך ברמת הנגב הן תוצר של אמונה עמוקה והגשמה הלכה למעשה של האמונה בשותפות של ילדים הורים, אנשי חינוך קהילה ומנהיגות שאותה מוביל אגף החינוך והקהילה ברמת הנגב.
 
שמואל ריפמן
ראש המועצה
 
טל': 08-6564152
נייד: 050-5246780
דוא"ל: srifman@rng.org.il
 
 
מירי טוכטרמן - מנהלת הלישכה
טל: 08-6564152
פקס: 08-6553296